Menü
Sepetim
EN ÇOK TERCİH EDİLEN SU ARITMA CİHAZLARI SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN AQUABOX www.aquabox.com.tr
EN ÇOK TERCİH EDİLEN SU ARITMA CİHAZLARI SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN AQUABOX www.aquabox.com.tr
EN ÇOK TERCİH EDİLEN SU ARITMA CİHAZLARI SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN AQUABOX www.aquabox.com.tr
EN ÇOK TERCİH EDİLEN SU ARITMA CİHAZLARI SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN AQUABOX www.aquabox.com.tr

Filtreler

10” Filtre Kabı Şeffaf 1/4
Yeni Ürün
10” Filtre Kabı Şeffaf 1/410” Filtre Kabı Şeffaf 1/4 şeffaf olması sebebi ile içerisini gösterir. Genelde 1. aşamada kullanılır.Birinci hassas filtrenin tıkandığı ve kirlendiği rahatlıkla gözlenebilir ve değişimi sağlanır...
299,00TL
18x12 Membran Dış Kabı Quick
Yeni Ürün
18x12 Membran Dış Kabı Quick membran filtre dış kabları 100 gpd ve 75 gpd arası tüm membranlara uygun filtre kabıdır. Quick bağlantı olup hortum giriş çıkış oldukça kolay bağlanır...
55,00TL
2" Mineral Filtre
Yeni Ürün
2" Mineral Filtre Reverse osmos yöntemi ile su üreten ürünlere membran sonrası ilave edilen bir filtredir.   Suya mineral ilave ederek yüksek oranda mineral içermesini sağlar. İçerisinde kalsiyum ve magnezyum iyolarının bulunduğu doğal kaya parçacıkları bulunan bir mine..
99,00TL
2" Post Karbon Filtre - 1100 Iodine
Yeni Ürün
2" Post Karbon Filtre - 1100 iodineSuyunuzun içimini güzelleştirir. Hindistan cevizi kabuğundan üretilen karbondan yapılmıştır. Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı Son Karbon Filtresi (Tatlandırıcı Filtresi de denir).Post karbon filtre ile su yumuşak ve hoş bir hal alır. Bir dağ kaynağından ç..
70,00TL
2" Post Karbon Filtre - Mineralli - 1200 iodine
Yeni Ürün
2" Post Karbon Filtre - Mineralli - 1200 iodineHindistan cevizi kabuğundan üretilen karbondan yapılmıştır. Post karbon filtre ile suyun içimselliği artarak yumuşak ve hoş bir hal alır. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır...
70,00TL
300 GPD Membran Dış Kabı
Yeni Ürün
300 GPD Membran Dış Kabı membran filtre dış kabları 300 GPD olan  tüm membranlara uygundur. ..
299,00TL
4'lü Mineral Filtre
Yeni Ürün
4'lü Mineral Filtre suyun alkalitesini düzenler suya ekstra kalsiyum, magnezyum verir, suyun yapısını değiştirerek detox etkisi oluşturan mineral filtredir. Daha sağlıklı bir su içimi için tavsiye edilir.  ..
150,00TL
Alkali (pH+) Filtre
Yeni Ürün
Alkali (pH+) FiltreAlkali su tüketimi sağlıklı bir yaşam için en güçlü destekçilerden biridir. İnsanların en mutlu olduklarında vücudun bazik yapıda olduğunu, en üzgün karamsar olduklarında ise asidik yapıda olduğu ortadadır.Alkali su kilo vermeye ve sindirim sisteminin çalışmasına destek ..
130,00TL
Alkali Extra Filtre
Yeni Ürün
2" Post Karbon Filtre - Mineralli - 1200 IodineAlkali su tüketimi sağlıklı bir yaşam için en güçlü destekçilerden biridir. İnsanların en mutlu olduklarında vücudun bazik yapıda olduğunu, en üzgün karamsar olduklarında ise asidik yapıda olduğu ortadadır.Alkali su kilo vermeye ve sindirim si..
200,00TL
Filmtec 100 GPD Membran Filtre
Yeni Ürün
Filmtec 100 GPD Membran Filtre, ters ozmos filtrasyonunun dördüncü ve en önemli aşamasıdır. Membran filtre, ters ozmos işlemini gerçekleştirerek suyun yarı geçirgen zar olan membrandan yüksek basınç yardımı ile geçirilerek suyun nano tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikro ..
720,00TL
Inline Sediment Filtre
Yeni Ürün
Inline Sediment FiltreKompakt Reverse Osmos sistemlerde kullanılan Standart Filtrelerdir. NSF belgesine sahip bu filtre kendi kalitesinde En ekonomik üründür. Arıtma sistemlerinde giriş filtresi olarak kullanılır.Sudaki tortu çamur partikul gibi kirlilikleri gidererek kendinden sonrak..
70,00TL
Standart Inline GAC Aktif Karbon Filtre
Yeni Ürün
Standart Inline GAC Aktif Karbon FiltreNSF belgesine sahip bu filtre fiyatına göre oldukça kalitelidir. Hatat bu fiyat sekmentindeki en iyi üründür. Kalitesi çok iyidir.Kendi kalitesinde satış fiyatı çok ekonomik bir üründür. Arıtma sistemlerinde 2. ve 3. aşamalarda kullanılır.Membran filtrenin..
70,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)